Hotelkamerveiling affiliateprogramma

Hotelkamerveiling.nl is de eerste en grootste hotel veiling site en hebben al jarenlange ervaring met het veilingen concept.
Hierdoor hebben zij de conversie van de veiling zo optimaal mogelijk kunnen optimaliseren.
Veel veilingen beginnen al bij een bod van € 1,-

Het affiliatprogramma van Hotelkamerveiling

Op dit moment veilt Hotelkamerveiling.nl meer dan 500 hotels in de gehele wereld en dit aanbod groeit nog wekelijks.
Per dag worden gemiddeld 500 tot 1000 hotels veilingen verricht.
64% van de doelgroep van Hotelkamerveiling.nl kent het merk, waardoor klanten de promotiematerialen snel herkennen.

De leads en sales worden gemiddeld elke twee weken gekeurd.
Hotelkamerveiling.nl geeft twee vergoeding. Een leadvergoeding voor een volledige registratie op de veilingwebsite en een salevergoeding voor een gewonnen veiling. Regelmatig organiseert Hotelkamerveiling.nl een leuke bonusactie of geeft interessante incentives aan haar affiliates.

Naast de biedingen kunnen bezoekers ook direct een hotel boeken. Ze bieden hotel kamers aan in Barcelona, London, Amsterdam, Rotterdam, Madrid, Rome, Brussel en Parijs.

Hotelkamerveiling heeft zijn aanbod uitgebreid met sauna arrangementen en cadeaubonnen.

Let op: cashback partijen mogen geen cashback geven op een account registratie en nieuwsbrief inschrijvingen. Daarnaast krijgen cashback partijen geen vergoeding op een bieding.

Note: Hotelkamerveiling maakt gebruikt van de Shopping Cart Pixel.

Start met promoten
Heb je nog geen account bij Daisycon en wil je het programma van Hotelkamerveiling promoten? Meld je hier direct aan.

Programmagegevens
Commissie
EUR 0,50 - EUR 1,50
2.00%
(meer informatie)
Keywordmarketing
is toegestaan
(meer informatie)
Brandbidding is niet toegelaten
E-mailmarketing
is toegestaan
(meer informatie)
altijd goedkeuren. Adverteerder wilt wel weten hoeveel leden en wanneer de mailing wordt verzonden.
Cashback
gedeeltelijk
(meer informatie)
toegestaan op de sale
Social media
is toegestaan
Sub ID mogelijk
Productfeed beschikbaar
Deeplink mogelijk
Programma actief sinds 20-10-2016
Meetduur 14 dagen
Actief in

Inloggen
Ben je al publisher bij Daisycon? Log hier direct in om je aan te melden voor deze campagne.

Zoek een campagne!

Blijf op de hoogte:
Op deze website is een disclaimer en ons algemene privacybeleid van toepassing.